..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Krijo mapa per CS

Go down 
AuthorMessage
RAMPAGE!!!

avatar

Posts : 157
Join date : 2009-12-29
Age : 23
Location : Kosova

PostSubject: Krijo mapa per CS   Tue Dec 29, 2009 4:07 am

Ne kete video qe do te shifni, perfshihen edhe disa programe dhe disa gjera qe une i perdori.
Prap se prap per te krijuar staza per Counter Strike 1.6 nuk eshte edhe aq lehte keshtu qe ky tutorial qe e kam bere eshte vetem pjesa e pare qe perfshin vetem pjesen e konfigurimit te programit dhe spjegimin e programit sepse shum njerez me kan kerkuar kete tutorial.
Shkarkoni programet qe ju duhen
Dowload:

http://www.microstar-server.com/scr/Programet.rar:34quaef9

Videotutoriali : https://www.youtube.com/watch?v=za1uyXyShGY
met mira djem Very Happy Wink
Back to top Go down
View user profile http://www.rampage-cs.tk
 
Krijo mapa per CS
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Minecraft -GC's Own Server, Looking for buddys to play with, have 2 free accounts. Just Regular playing is Fine.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: CS Applications-
Jump to: