..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Nese doni dikujt mja mshel msn dhe mja fshi kejt prej pc

Go down 
AuthorMessage
RAMPAGE!!!

RAMPAGE!!!

Posts : 157
Join date : 2009-12-29
Age : 24
Location : Kosova

Nese doni dikujt mja mshel msn dhe mja fshi kejt prej pc Empty
PostSubject: Nese doni dikujt mja mshel msn dhe mja fshi kejt prej pc   Nese doni dikujt mja mshel msn dhe mja fshi kejt prej pc EmptyThu Dec 31, 2009 3:08 am

Nese doni dikujt mja mshel msn dhe mja fshi kejt prej pc:


1) E gjeni dikon qe me ja bo ket trick(duheni me fol me to)
2) I thu me e qit ne nickun e dyt aty ku tregon cilen kang je tu e ngu pra personal message qet sen:
n—a_Á—ay±m—aÁÇáç±Çáß±Çá§ÁaÇáDZOÇá—±Ç᧱Çár×ÁÇ á+NÇ áLáÇá

3) Ja boni copy paste edhe ai ma let e ka me copy paste me qit ne nick te dyt personal message

4) Viktima kur ta qet ne nick te dyt per 4-5 sekonda ka me dal prej MSN edhe ska me mujt mo me hi edhe forja ma e mir ka me ju fshi MSN prej kompjuterit

5) Preventiva e ksaj osht me pas MultiMSN nese e ki ather kur te bllokohet ni MSN e qel MSN-in tjeter edhe funksionon normal apet.

6) E testuar 100% funksionon

7) Me t'mira MSN nick name ne formen e cigares.
Back to top Go down
View user profile http://www.rampage-cs.tk
 
Nese doni dikujt mja mshel msn dhe mja fshi kejt prej pc
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: Tutorials/Mësime-
Jump to: