..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Vendosni Emrin Te Ora e PC

Go down 
AuthorMessage
RAMPAGE!!!

RAMPAGE!!!

Posts : 157
Join date : 2009-12-29
Age : 24
Location : Kosova

Vendosni Emrin Te Ora e PC Empty
PostSubject: Vendosni Emrin Te Ora e PC   Vendosni Emrin Te Ora e PC EmptyTue Jan 05, 2010 6:11 am

Vendose Emrin te Ora ne PC

per me e shkruar emrin tuaj te ora e pc-se shkojm ne kete menyr:

Start<>Control Panel<>Regional and language Options<>Customize Pastaj Time
Dhe tek Time format shenojm h:mm 'emriJuaj'
vini re se Emri Duhet te jete ne Thonjeza psh "Lennt1"
Back to top Go down
View user profile http://www.rampage-cs.tk
 
Vendosni Emrin Te Ora e PC
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: Tutorials/Mësime-
Jump to: