..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Kushtet e Përdorimit & Rregullat e Forumit

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 23
Join date : 2009-12-29

PostSubject: Kushtet e Përdorimit & Rregullat e Forumit   Tue Jan 05, 2010 10:23 am

Kujdes

---------

Rregullorja e Forumit

-------------------------

Informacion:

Regjistrimi në këtë forum është falas! Sidoqoftë ju duhet ti përmbaheni të tëra rregulloreve të vëna nga webmasteri. Nëqoftëse ju i pranoni kushtet, ju lutem shikoni kutinë 'Unë Pranoj' dhe klikoni në butonin 'Regjistrohuni' që ndodhet më poshtë. Nëqoftëse ju dëshironi të resgjistroheni, Nëqoftëse ju dëshironi të anullosh resgjistrimin, klikoni këtu për tu kthyer tek indeksi i forumit.
Megjithatë administratorët dhe moderatorët e Informatika-ks.Tk do të përpiqen të mbajnë të gjitha mesazhet e pakëndshme të ketij forumi, është një gjë e pamundshme për ne të shikojmë cdo mesazh. Të gjitha mesazhet shprehin këndvështrimet e autorit, dhe vetëm autori dhe vetëm ai është i përgjigjshëm për cdo përmbajtje mesazhi.
Duke rënë dakord me këto rregulla, ju tashmë e dini që ju nuk duhet të postoni asnjë mesazh që është jashtë teme, vulgar, sharje, racizëm, presione të llojeve të ndryshëm dhe gjithashtu mosbindja juaj ndaj rregullores në qdo nën-forum përkatës.

Administrator e Informatika-ks.Tk rezervojnë të drejtën për të lëvizur, redaktuar, hequr, mbyllur, fshirë për q'farëdo lloj arsyeje.Sjellja shoqërore


Asnje shkrim me permbajtje raciste, nacionaliste apo fyese nuk do te tolerohet. Te gjitha shkrimet e tilla do te fshihen pa paralajmerim. Ketu bejne pjese edhe fotografite me permbajtje te papranueshme. Kercenimet ndaj anetareve te tjere nuk do te tolerohen. Ju jeni i mireseardhur qe te shprehni mendimet tuaj dhe te sfidoni te tjeret me mendimet apo opinionet tuaja, por ne menyre te rrespektueshme dhe pa e fyer askend.
Fyerja e anetareve mund te sjellë deri te perjashtimi i anetarit.Nuk pajtoheni me këto rregulla?

Nëse ju nuk jeni të pajtimit më këto rregulla, ju bëjmë ftes që të komentoni rregullat duke kontaktuar me Administratoret saktësisht se me cilën rregull nuk jeni të pajtimit, dhe të shkruani një zgjedhje tjeter, kjo vlen edhe nqse mendoni se mungon ndonjë rregull tjeter.

Faleminderit per mirkuptim staffi drejtus
----- > rampage-cs.tk <----
Back to top Go down
View user profile http://rampage-cs.forumotion.com
 
Kushtet e Përdorimit & Rregullat e Forumit
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: Kushtet e Perdorimit & Lajmerime-
Jump to: