..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Si te Hackim Myspace accounta work 100%

Go down 
AuthorMessage
RAMPAGE!!!

RAMPAGE!!!

Posts : 157
Join date : 2009-12-29
Age : 24
Location : Kosova

Si te Hackim Myspace accounta work 100% Empty
PostSubject: Si te Hackim Myspace accounta work 100%   Si te Hackim Myspace accounta work 100% EmptyTue Jan 05, 2010 10:34 am

SI TË hackojm MySpace - mënyra më e lehtë përMënyra më e lehtë për të hackojm Myspace është duke përdorur një keylogger (spiun Software). Nuk ka rëndësi nëse nuk keni qasje fizike në shënjestër kompjuter. Piraterie Myspace cakewalk bëhet vetëm nëse ju përdorni keylogger pasi ajo nuk ka nevojë për ndonjë njohuri teknike. Kush ka një njohuri themelore e kompjuterave mund të përdorin keyloggers.

------ Çfarë është një keylogger?

Një keylogger është një program i vogël që monitoron çdo keystroke që një përdorues të llojeve të veçanta të një kompjuter të tastierës. Një keylogger është quajtur edhe si një spiun software spiun ose program.

1. Ku është keylogger program në dispozicion?

Nuk ekziston e keyloggers tonë në internet, por shumica e tyre janë të padobishme dhe nuk dal që të jetë efektive. Por me përvojë tim unë rekomandoj të mëposhtme keylogger si më e mirë për të hackojm Myspce që nga ajo mbështet të largët instalimin.

SniperSpy

2. Si për të instaluar një keylogger?

Keyloggers mund të instalohet vetëm si çdo program tjetër. Në kohën e instalimit, ju keni nevojë për të vendosur dhe fjalëkalimin tuaj sekret hotkey kombinim, të pa zhdukshme e keylogger programit sa herë që është e nevojshme. Kjo është për shkak se, pas instalimit të keylogger bëhet krejtësisht i padukshëm dhe të fillojnë të vrapojnë në sfond. Për shkak të sjelljes është vjedhje e viktimės kurrë nuk mund ta kuptojnë se në lidhje me praninë e keylogger software të tij / saj kompjuter.

5. Unë nuk kam qasje fizike në shënjestër kompjuter, mund të përdorni Sniperspy ende?

Nuk ka rëndësi nëse nuk keni qasje fizike në kompjuterin e viktimës. Sepse ofron Sniper sPy Remote Instalimi Feature. Pra, ju mund të bëj faull Myspace remotely instalimit të keylogger në shënjestër PC.

Ju mund të bashkëngjitni keylogger me ndonjë fotografi të tilla si imazh, MS Excel file ose programe të tjera dhe dërgoni në viktimės anë të e-mailit. Kur viktima i shkon fotografi, e ajo do të merrni automatikisht instalohet pa njohuritë e tij dhe të fillojnë regjistrimin e tij në çdo aktivitet kompjuter. Të logs përmbajnë këto aktivitete janë dërguar me nga keylogger software anë të e-mailit ose FTP.


5. Si mund të bëj faull Myspace keylogger një llogari?

Ju mund të përdorni hackojm Myspace keylogger si vijon: Ju instaloni keylogger në një Remote PC (ose në PC tuaj lokale). Viktima nuk ka dijeni të pranisë së tij të keylogger në kompjuter. Si zakonisht, ai shkrimet e tij në Myspace llogari Myspace nga shtypja e përdoruesit dhe fjalë-kalimin. Këto detaje janë të regjistruar dhe për të dërguar tuaj Sniperspy llogari. Ju mund të hyni brënda për të Sniperspy llogarinë tuaj për të parë password. Tani ju keni sukses të hacked Myspace llogari.

Në rast nëse instaloni keylogger në PC tuaj lokale, ju mund të marrin të regjistruar Myspace fjalëkalimin vetëm nga unhiding e keylogger program !.
Back to top Go down
View user profile http://www.rampage-cs.tk
 
Si te Hackim Myspace accounta work 100%
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Who taught you to do hand work and/or quilting?
» OVER 50 AND OUT OF WORK- A MUST SEE SITE
» Triode/Ultralinear mode switch specs?
» Don't give up on Isoflex
» non-polarized electrolytics

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: Hacking Tools-
Jump to: