..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Krijo Server 24or online

Go down 
AuthorMessage
RAMPAGE!!!

RAMPAGE!!!

Posts : 157
Join date : 2009-12-29
Age : 24
Location : Kosova

Krijo Server 24or online Empty
PostSubject: Krijo Server 24or online   Krijo Server 24or online EmptyTue Dec 29, 2009 10:52 am

Qe per her te par ju mundesoj qe te beni server ne cs 24 or online
Vazhdojm me tutorialin:
Se pari duhet te keni 1 ftp 800 mb hapsir
un e kam provu tek www.freewebs7.com
po ju nese doni provojeni tek yup.com
hostsnake.com e tj nese e doni serverin
connect emrijot.com duhet me e lidh freewebs7
me switch me strato ose me ndonje tjeter
perdorni butonin kerko per ti lidh webat me strato
dhe e gjeni....
Tash follderin e cs krejt e ben upload ne ftp po follderi
sduhet ta ket amxx te installuar ose ndonje send tjeter
po veqse ch dhe pach ose nese e keni me creator server
e futni krejt ne ftp pastaj duhet ta installoni amxx se nuk ju funksionon
shkoni kshtu shkoni tek amxx pasjtaj nex next tek 1 vend
me posht shkruan ftp klikoni aty dhe ketu shkruani hostin dhe passin
duhet te jet i permbajtur hosti prej mysql dhe kur klikoni tek ftp
e shkruani ftp://hostijuaj.ch psh dhe posht user dhe pass
dhe tek follderi hyny aty dhe ku e keni uploadu cs shkoni tek
valve/cstrike dhe e beni ok dhe e prisni e ben upload amxx
dhe pastaj kur hyny tek freewebs7.com klikoni tek hlds ajo dot hapet dhe ju e hapni ja beni freze time dhe gjerat tjera dhe e hiqni tek X web faqen dhe serveri esht kshtu
connect webijuaj.com webi ku e keni be upload mu me ka funksionu ket metod po tash e prisha se nuk luaj ma cs po per ata qe lujn besoj se do tju duhet.
met mira me serverin Very Happy Wink
Back to top Go down
View user profile http://www.rampage-cs.tk
 
Krijo Server 24or online
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Luvinia Online
» Check out "Audiocheck" online
» An open invite to an online Mordheim campaign
» S5E14 2010 Christmas Special
» LT1 Aluminum heads

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: CS Applications-
Jump to: