..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Caktoje PC tënde kur mu Fik !

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin


Posts : 23
Join date : 2009-12-29

Caktoje PC tënde kur mu Fik ! Empty
PostSubject: Caktoje PC tënde kur mu Fik !   Caktoje PC tënde kur mu Fik ! EmptyThu Jan 07, 2010 1:59 pm

fike PC kur done ti

--------------------------------------------------------------------------------

Shko ne start>>run dhe sheno: shutdown -s -t 3600.
Dmth 3600 esht per 1 ore, 7200 esht per 2 ore, 1800 esht per gjys ore dhe 5400 esht per 1 ore e gjys nese don me e ndal shkon ne start>>run dhe shenon: shutdown -a dmth a esht abort

2.Start>>>Run>>>> at 22:23 shutdown -s.
e shkruan dmth oren kur deshiron me e u mbyll PC-ja.
ta preferoj metoden e 2...
Back to top Go down
View user profile http://rampage-cs.forumotion.com
 
Caktoje PC tënde kur mu Fik !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: Tutorials/Mësime-
Jump to: