..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Shendrimi i IP te CS ne shkronja

Go down 
AuthorMessage
RAMPAGE!!!

RAMPAGE!!!

Posts : 157
Join date : 2009-12-29
Age : 24
Location : Kosova

Shendrimi i IP te CS ne shkronja Empty
PostSubject: Shendrimi i IP te CS ne shkronja   Shendrimi i IP te CS ne shkronja EmptyTue Dec 29, 2009 1:15 pm

-Se pari himi ne http://www.no-ip.com edhe himi te Sign-up Now! Dhe e qelim 1 account Himi te ducsetup Himi next next edhe instaLohet pastaj himi te no-ip edhe aty himi Edit e qeLim add-n qe e kemi qel te http://www.no-ip.com dhe pastaj himi te options dhe veprojm ne kete menyr ja futmi tika te dyav edhe nuk i lojm qe jon me 169 a sdi qysh po i lojm me 10.... Per mu kon ip qel duhet me pas hlds qel ku mund te hini te C:/PROGRAM FILES/VALVE edhe aty e hlds himi aty e qelim serverin edhe bon Amo duhet me pas ksi ip p.sh un i kom sp-clan.no-ip.biz e per mi qel duhet me shku te http://www.no-ip.com Edhe me hi ne acc tondin edhe me hi Hosts / Redirects tani add edhe te hostname duhet me Lon qysh pe don emrin e severit edhe posht sen nuk prekni edhe i hini Create Host pastaj e qelim edhe 1 her duc no-ip edhe e qelim add-n te Edit edhe 1 her edhe e shohim se osht ajo hostname qe ja kimi lon te http://www.no-ip.com dhe e trusim nje tik te hosname edhe bohet .!! Kur te hini ne cs te ip e juj ju bon po ashtu edhe tjerve. met mira nga RAMPAGE!!! Very Happy Wink
Back to top Go down
View user profile http://www.rampage-cs.tk
 
Shendrimi i IP te CS ne shkronja
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: CS Applications-
Jump to: