..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 Sa ka punuar PC e jote ?

Go down 
AuthorMessage
RAMPAGE!!!

RAMPAGE!!!

Posts : 157
Join date : 2009-12-29
Age : 24
Location : Kosova

Sa ka punuar PC e jote ? Empty
PostSubject: Sa ka punuar PC e jote ?   Sa ka punuar PC e jote ? EmptyWed Dec 30, 2009 1:40 pm

Sa ka punuar pc-ja jote:

Klikojmë Start | Run | cmd | pastaj e shkruajmë systeminfo

Pastaj te shfaqet një liste shko larte dhe shiko për "system up time"

Kjo do te tregoj sa dite, ore, minuta dhe sekonda ka qene sistemi yt i ndezur (duke punuar).
Wink
Back to top Go down
View user profile http://www.rampage-cs.tk
 
Sa ka punuar PC e jote ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: Tutorials/Mësime-
Jump to: