..::RAMPAGE - CS::..
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Shiko Video ne Paint

Go down 
AuthorMessage
RAMPAGE!!!

RAMPAGE!!!

Posts : 157
Join date : 2009-12-29
Age : 24
Location : Kosova

PostSubject: Shiko Video ne Paint   Wed Dec 30, 2009 1:43 pm

Shiko Video Ne Paint
1. E hapni ni video ne cfardo formati me cfar do programi si p.sh winamp
2. Shtypeni PrintScreen ne tastatur dhe mos e ndalni videon ashtu lejeni
3. E Hapni paint .
4. Pastaj shkoni Edit>Paste ose CTRL+V .
Edhe mundeni ta shikoni videon , por nuk e keni aty : butonat si play,pause,stop etj
eshte shume e thjesht Cool
Back to top Go down
View user profile http://www.rampage-cs.tk
 
Shiko Video ne Paint
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Which paint to use where?
» Old Motor Week Jon Moss T56 Impala SS road test video
» Woman Televangelist Arrested Naked In Heels(Video)
» how does one paint a twin-tailed comet? Need help!
» Phantom US Tour Video Slideshow Project

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Powered By RAMPAGE!!! :: Tutorials/Mësime-
Jump to: